?>  Anadolu Kumaş Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti.
Anadolu Kumaş Üretim

Tesisimizde , Süprem, Lycralı suprem, 2 İplik, 3 İplik, 2 İplik Lycralı, 3 İplik Lycralı, Pike(Lacost), Ribana, Lycralı Ribana, Transferli Ribana, Waffle, İnterlok, Thermal, Selanik ve Fantezi Kumaşlar müşterilerimizin isteği doğrultusunda birçok değişik örgü tipi yapılabilmektedir.

Güven & Kalite Sunuyoruz

Firmamız kurulduğu günden beri her zaman tüm yerli ve yabancı müşterilerinin yanında olup , çalışmalarını da bu doğrultuda devam ettirme hedefinden asla vazgeçmeyecektir.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tüm müşterilerine %100 müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda doğru zamanda, düzgen ve kaliteli kumaşları teslim etmeyi garanti eder.

Anadolu Kumaşla Trendi yakalayın!!!

Her sezon yeniliklerle ve modaya uygun kumaşlar üretmesiyle çevresine ışık saçan firmamız bu özellikleri ile örme kumaşa can vermekte, ona devamlı şekilde hayat vermektedir.

Ve kumaşa yolculuk iplikten başlar…
Geniş Ürün Yelpazesi...

Süprem Örme Kumaş, Lakost Kumaş, İki İplikli Örme Kumaş, Üç İplikli Örme Kumaş, Havlu Kumaşlar, Kadife Kumaşlar, Vanize Kumaşlar, Ribana (Lastik) Kumaş, Kaşkorse Kumaş, İnterlok Kumaşlar, Selanik Kumaş

WEB SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ!!!

Yeni web sitemiz yeni yüzüyle siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetinizdedir. Web sitemizde sizlerin ihtiyacı olan her bilgiyi sizlerle paylaşmaktan memnun olacağımız gibi farklı ve daha hızlı iletişim ve etkileiim imkanına sahip olacağız.
Artık web sitemizde, basın ve medyadaki güncel haberlerimizi,sizden gelenleri,geniş ürün yelpazesi arasından seçeceğiniz modelleri talep formu ekranından anında sipariş edebilirsiniz. Güncel ve dinamik bir yapıya sahip olan bu yeni web platformumuzu beğeneceğinizi umar ve bu gelişim ve değişime sizinde aktif katkılarımızı  bekleriz.

HABERLER


Web sitemiz hizmetinizde.

Anadolu Kumaş olarak bizler en iyi, en kaliteli ve en hızlı hizmeti siz değerli müşterilerimize sunma çabası  içerisindeyiz.

tamamı >>>

SANAL TUR

EN SON ÇALIŞMALARIMIZ