Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/u7825364/anadolukumas.com.tr/tr/tema/webcinari/tema.php on line 16

Notice: Undefined index: yildizdesign_user in /home/u7825364/anadolukumas.com.tr/tr/ortasayfa.php on line 34

Notice: Undefined offset: 1 in /home/u7825364/anadolukumas.com.tr/tr/ortasayfa.php on line 37

Notice: Undefined variable: page in /home/u7825364/anadolukumas.com.tr/tr/git.php on line 62

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/u7825364/anadolukumas.com.tr/tr/git/Misyon/index.php on line 3

Notice: Undefined index: dil in /home/u7825364/anadolukumas.com.tr/tr/git/Misyon/index.php on line 9
HAKKIMIZDA - Her geçen gün bir yenili?in ortaya çıktığı tekstil sektöründe gelişmeyi ve büyümeyi kendine hedef edinen tecrübeli kadrosu ve istikrarlı adımları ile kendinden emin ilerlemektedir. ''Kalite her zaman güven, güven daima kaliteli bir müşteri potansiyeli demektir''. ilkesiyle Anadolu Kumaş kaliteyi her zaman kendine bir görev edinmiştir. Bu görevi yerine getirmenin huzurunu her zaman yaşayan Anadolu Kumaş çalşıanları, firmalarını iç ve dış piyasada hatırı sayılır bir yere getirmiştir. Gelecek yıllarda daha büyük, daha kaliteli, daha çeşitli ve daha iyi bir Anadolu Kumaş için çalışmaktayız. Ülkemize her geçen gün daha fazla katkı sağlamak, her geçen gün daha fazla istihdam için çalışmaktayız. şartlar ne kadar zor olursa olsun biz her zaman en iyisi için çalışacağız ve en iyisini yapacağız.

Notice: Undefined index: dil in /home/u7825364/anadolukumas.com.tr/tr/tema/webcinari/tema.php on line 100

Notice: Undefined index: dil in /home/u7825364/anadolukumas.com.tr/tr/dil.php on line 9

Misyonumuz

Her geçen gün bir yenili?in ortaya çıktığı tekstil sektöründe gelişmeyi ve büyümeyi kendine hedef edinen tecrübeli kadrosu ve istikrarlı adımları ile kendinden emin ilerlemektedir. ''Kalite her zaman güven, güven daima kaliteli bir müşteri potansiyeli demektir''. ilkesiyle Anadolu Kumaş kaliteyi her zaman kendine bir görev edinmiştir. Bu görevi yerine getirmenin huzurunu her zaman yaşayan Anadolu Kumaş çalşıanları, firmalarını iç ve dış piyasada hatırı sayılır bir yere getirmiştir. Gelecek yıllarda daha büyük, daha kaliteli, daha çeşitli ve daha iyi bir Anadolu Kumaş için çalışmaktayız. Ülkemize her geçen gün daha fazla katkı sağlamak, her geçen gün daha fazla istihdam için çalışmaktayız. şartlar ne kadar zor olursa olsun biz her zaman en iyisi için çalışacağız ve en iyisini yapacağız.

© Websitemizin tüm hakları anadolukumas.com.tr tarafından saklıdır.Web master by Webcinari.com Tel.: +90 342 230 11 99 - Fax:+90 342 231 99 88 - E-mail: info@anadolukumas.com.tr Adres: Alaybey Mah. Gürbüzer Sok. No:12/B Gaziantep