?>  HAKKIMIZDA -  2006 yılında Gaziantepde kurulan firmamız, Kurumsal bir aile şirketidir. Örme kumaş imalatı ve alım satım işlerini yapmaktayız. Kaliteli hizmet anlayışı ile üretim yapan , üretimin getirdiği sorumluluğun bilincinde , ürünlerinin olumlu yada olumsuz her anında arkasında duran , müşterilerine en hızlı hizmeti ve en üst kalite düzeyini sunmayı hedefleyen şirketimiz , her zaman sizin çözüm ortaığnız.

Hakkimizda

 2006 yılında Gaziantepde kurulan firmamız, Kurumsal bir aile şirketidir. Örme kumaş imalatı ve alım satım işlerini yapmaktayız. Kaliteli hizmet anlayışı ile üretim yapan , üretimin getirdiği sorumluluğun bilincinde , ürünlerinin olumlu yada olumsuz her anında arkasında duran , müşterilerine en hızlı hizmeti ve en üst kalite düzeyini sunmayı hedefleyen şirketimiz , her zaman sizin çözüm ortaığnız.

© Websitemizin tüm hakları anadolukumas.com.tr tarafından saklıdır.Web master by Webcinari.com Tel.: +90 342 230 11 99 - Fax:+90 342 231 99 88 - E-mail: info@anadolukumas.com.tr Adres: Alaybey Mah. Gürbüzer Sok. No:12/B Gaziantep